KONST / Litografier / Färglitografi 16108072
*
nr 1610 8072
Jan Grantorp
(f. 1952), Sverige
Utsikt mot Södermalm. Signerad, numrerad 86/350. Färglitografi. Bladets mått: 34x38 cm, yttermått inklusive ram: 52x56 cm
Jan Grantorp, svensk målare född 1952.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2024
kl 20:46:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/3 14:46:08
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jan grantorp litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige utsikt mot södermalm
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:17
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:11
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:29
*
Jan Grantorp
Jan Grantorp, svensk målare född 1952.
nr 1610 8072
Jan Grantorp
(f. 1952), Sverige
Utsikt mot Södermalm. Signerad, numrerad 86/350. Färglitografi. Bladets mått: 34x38 cm, yttermått inklusive ram: 52x56 cm
Jan Grantorp, svensk målare född 1952.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/3 14:46:08 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jan grantorp litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige utsikt mot södermalm
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:17 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:11 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:29